Send oss melding

 
 
 

Oppdatert 03.02.2019

Styremedlemmer:

PRESIDENT

Elise Murbræck

Tlf. (+47) 99554645

E-post: elise@ifbbnorway.no

 

VICE-PRESIDENT & DOMMER:

Jesper Olsen

Tlf: (+47) 92010380

E-post: jesper@ifbbnorway.no

 

ØKONOMIANSVARLIG:

Line Celius

Tlf: (+47) 

E-post: line@ifbbnorway.no

 

SEKRETÆR & INTERNASJONAL DOMMER

Jane McCarthy

Tlf: (+47) 91757695

E-post: jane@ifbbnorway.no

 

STYREMEDLEM & DOMMER:

Jorun Steine

E-post: jorun@ifbbnorway.no

 

STYREMEDLEM:

Petter Karlsen

Tlf. (+47) 95061473

E-post: petter@ifbbnorway.no

 

STYREMEDLEM:

Tanya Tveit

Tlf: (+47) 94171626

E-post: tanya@ifbbnorway.no

 

 

Link til vår moderorganisasjon IFBB

Hovedsponsor:

Sponsorer & Partnere:

IFBB NORWAY

NBFF - Norwegian Bodybuilding & Fitness Federation

www.ifbbnorway.no

Copyright @ All Rights Reserved 2019